Kakor

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att använda siten godkänner du att cookies används för detta ändamål. Läs mer här.

Jag godkänner inte kakor

Kontakt

Hej!

Behöver din verksamhet hjälp att attrahera rätt talanger, skapa stolta ambassadörer eller lösa andra strategiska och kommunikativa utmaningar? Hör av dig till Fredrik för kaffe, pratstund, långpromenad eller Zoom-möte!

Fredrik Stranne

Senior Advisor / Business Development Director

fredrik@coreworkers.se

070-790 85 95

Medarbetare som människor

Här är vi! Medarbetarna med passion för människor. Är det någon särskild du söker? Då har du hamnat rätt – här har vi samlat allas kontaktuppgifter. Hitta, klicka, ring, maila!

Janna Polhammar Tottie

Financial Officer

janna@coreworkers.se

Johan Mork

Art Director

johan.mork@coreworkers.se

070 618 08 08

Fredrik Stranne

Senior Advisor / Business Development Director

fredrik@coreworkers.se

070-790 85 95

Fredrik Holmberg

Art Director

fredrik.holmberg@coreworkers.se

073 4321 993

Mimi Åkesson

Copywriter (tjänstledig)

mimi.akesson@coreworkers.se

0702-61 77 32

Rebecka Herring

Produktionsledare

rebecka@coreworkers.se

072-719 46 96

Hanna Carlsson

Projektledare

hanna.carlsson@coreworkers.se

070-429 69 59

Johan Pödra (Frilans)

Art Director

johan.podra@coreworkers.se

Ulf Rönnbäck

Copywriter

ulf.ronnback@coreworkers.se