Kakor

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att använda siten godkänner du att cookies används för detta ändamål. Läs mer här.

Jag godkänner inte kakor

Kontakt

Hej!

Behöver din verksamhet hjälp att attrahera rätt talanger, skapa stolta ambassadörer eller lösa andra strategiska och kommunikativa utmaningar inom people-området? Hör av dig till Fredrik för kaffe, pratstund, långpromenad eller Skype-möte!

Fredrik Stranne

CEO, Senior Advisor

fredrik@coreworkers.se

070-790 85 95

alla Coreworkare

Här är vi! Medarbetarna med passion för medarbetare. Är det någon särskild du söker? Då har du hamnat rätt – här har vi samlat allas kontaktuppgifter. Hitta, klicka, ring, maila!

Anna Collin

Head of People Business, Senior Advisor

anna.collin@coreworkers.se

073-342 62 81

Claes Chatillon-Winbergh

Head of People Business, Senior Advisor

claes@coreworkers.se

070-569 23 62

Elin Arnell

Head of People Business, Senior Advisor

elin@coreworkers.se

073-326 22 76

Hanna Hedberg

COO, Senior Advisor

hanna@coreworkers.se

073-314 41 18

Tina Männik Almqvist

People Business Advisor

tina@coreworkers.se

070-399 12 89

Kina Lundqvist

Copywriter

kina@coreworkers.se

072-508 19 29

Helena Holm

Production Manager

helena.holm@coreworkers.se

070-146 33 12

Janna Polhammar Tottie

Financial Officer

janna@coreworkers.se

070-866 50 80

Johan Mork

Art Director

johan.mork@coreworkers.se

070-618 08 08

Emma Hagberg

Copywriter

emma@corewokers.se

070-716 14 91

Angela Rosenberg

Art Director

angela.rosenberg@coreworkers.se

070-672 32 40

Anna Majdalani

Copywriter

anna.majdalani@coreworkers.se

073-664 54 85

Anna Holmgren

Copywriter

anna.holmgren@coreworkers.se

070-206 26 38

Aida Amoli

Digital & Social Media Manager

aida.amoli@coreworkers.se

079-076 13 12

Matilda Relam

Assistant Art Director

matilda.relam@coreworkers.se

070-445 25 04

Annika Sandberg

Copywriter

annika@coreworkers.se

072-858 86 94

Karin Ahlberg

Copywriter

karin@coreworkers.se

076-130 57 43

Patrik Gullbert

Final Arts & IT

patrik@coreworkers.se

070-964 74 49

Jimmie Bergqvist

Design Director

jimmie.bergqvist@coreworkers.se

070-944 10 01

Fredrik Stranne

CEO, Senior Advisor

fredrik@coreworkers.se

070-790 85 95

Madeleine Lindqvist Farrokhi

Production Manager

madeleine@coreworkers.se

073-326 52 90

Fredrik Holmberg

Art Director (Föräldraledig)

Dennis Cessan

Creative Tech

dennis@coreworkers.se

072-252 29 72

Johan Ström

Art Director

johan@coreworkers.se

070-630 09 04

Elin Berg

Production Manager (Tjänstledig)